Forum Profesjonalnego Sprzątania Jak doczyścić? Jak profesjonalnie posprzątać? Urządzenia czyszczące - jaki sprzęt do profesjonalnego sprzątania wybrać? Szrowarka

Szrowarka

Szrowarka

 
  • 0 głosów - średnia: 0
lecina.boguslaw

Junior Member

1
03-21-2019, 06:00 PM #1
Witam, mam pytanie względem szorowarki SPRINTER LAVOR SZOROWARKA PRO czy ktoś miał z nią do czynienia? zależy mi bardzo na waszej opinii ponieważ dysponuję nie dużym wkładem finansowym według opisu sprzedającego jest ok jeśli chodzi o podłoża różnego rodzaju łącznie z dywanami, wykładzinami.

Jak macie jakieś lepsze do 2500zł to mi podajcie linka Smile

 
lecina.boguslaw
03-21-2019, 06:00 PM #1

Witam, mam pytanie względem szorowarki SPRINTER LAVOR SZOROWARKA PRO czy ktoś miał z nią do czynienia? zależy mi bardzo na waszej opinii ponieważ dysponuję nie dużym wkładem finansowym według opisu sprzedającego jest ok jeśli chodzi o podłoża różnego rodzaju łącznie z dywanami, wykładzinami.

Jak macie jakieś lepsze do 2500zł to mi podajcie linka Smile

 

Wolf

Member

114
03-28-2019, 12:28 PM #2
Chcesz kupić nówkę, czy jakieś używane urządzenie?
Wolf
03-28-2019, 12:28 PM #2

Chcesz kupić nówkę, czy jakieś używane urządzenie?

Haerson

Member

129
05-03-2019, 12:36 PM #3
Lavor jest słaby jakościowo w porównaniu do innych maszyn, trzeba dopytać sprzedawcy o szczegóły, nie wiem czy masz dostęp do serwisu i części zamiennych, daj linka do urządzenia to spróbuję doradzić czy warto

Pomagamy firmom sprzątającym w rozwijaniu ich biznesów. Zajrzyj: maszyny czyszczące na HAERSON.pl, sprzęt do sprzątania na EURO-MOP.pl.
Haerson
05-03-2019, 12:36 PM #3

Lavor jest słaby jakościowo w porównaniu do innych maszyn, trzeba dopytać sprzedawcy o szczegóły, nie wiem czy masz dostęp do serwisu i części zamiennych, daj linka do urządzenia to spróbuję doradzić czy warto


Pomagamy firmom sprzątającym w rozwijaniu ich biznesów. Zajrzyj: maszyny czyszczące na HAERSON.pl, sprzęt do sprzątania na EURO-MOP.pl.

05-03-2019, 01:02 PM #4
Jeśli to takie urządzenie jak poniżej w linku, i nie masz pracy dedykowanej pod ten sprzęt tylko szukasz "uniwersalnej szorowarki" to sobie to na pewno odpuść, choćby z uwagi na to że walcówka (szorowarka tarczowa ma znacznie szersze spektrum zastosowań)

http://en.lavorpro.com/products/view/sprinter

Cleantec - nowoczesne i osobiście sprawdzone rozwiązania dla czystości i higieny
Wyłączny przedstawiciel firm Pollet, Hydrachim, autoryzowany dystrybutor maszyn czyszczących Fiorentini

www.cleantec.com.pl
Cleantec
05-03-2019, 01:02 PM #4

Jeśli to takie urządzenie jak poniżej w linku, i nie masz pracy dedykowanej pod ten sprzęt tylko szukasz "uniwersalnej szorowarki" to sobie to na pewno odpuść, choćby z uwagi na to że walcówka (szorowarka tarczowa ma znacznie szersze spektrum zastosowań)

http://en.lavorpro.com/products/view/sprinter


Cleantec - nowoczesne i osobiście sprawdzone rozwiązania dla czystości i higieny
Wyłączny przedstawiciel firm Pollet, Hydrachim, autoryzowany dystrybutor maszyn czyszczących Fiorentini

www.cleantec.com.pl

Pestaros

Member

60
09-28-2022, 07:03 AM #5
Według mnie Sprinter Lavor jest warty uwagi. Teraz na clinus.pl mają go nawet w dość fajnej promocji i według informacji z ich strony, posiadają autoryzowany serwis tych urządzeń w Polsce.
Pestaros
09-28-2022, 07:03 AM #5

Według mnie Sprinter Lavor jest warty uwagi. Teraz na clinus.pl mają go nawet w dość fajnej promocji i według informacji z ich strony, posiadają autoryzowany serwis tych urządzeń w Polsce.

Clinus

Junior Member

32
10-14-2022, 10:22 AM #6
Polecamy Sprintera i zapraszamy, promocja nadal ważna Smile
Clinus
10-14-2022, 10:22 AM #6

Polecamy Sprintera i zapraszamy, promocja nadal ważna Smile

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości